Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната како „ Жена од султана“, предизвика вистинска возбуда со една од своите објави на нејзиниот Инстаграм.

Имено, Тијана носи долг портокалов фустан, кој совршено ја следи нејзината линија на телото, а поради ултра подлабокиот шлиц и отворот на половината, вилиците на многумина им останаа подзинати. Пејачката ги остави во дилема и прашалници, дали под фустанот воопшто носи гаќички?

Пејачката се облече вака со цел да сними шоу, не ни замислувајќи какво лудило и коментари ќе предизвика со стајлингот. Патем, обожавателите ги стави во дилема, дали „Жена од султана“ има чудна навика, да не носи долна облека?

Одговорот можеби лежи и во една од претходните фотографии за која нејзините следбеници на социјалните мрежи исто така се прашуваа: „Дали Тијана Милентијевиќ е една од оние пејачки што не носат гаќички“?

📷