Српската пејачка Теа Таировиќ постојано изненадува со своите објави а последните фотографии кои ги сподели на својот Инстаграм профил предизвикаа лавина коментари.

Таа објави фотографии од еден хотел во Нови Сад позирајќи на кревет.

„Нешто преубаво“, „Најсекси пејачка на денешницата“, „Жено, немаш маани“, се само дел од коментарите на фановите.

📷

📷