СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Се запали „југо“ за време на возење, жената која го возела за среќа на време излегла

На една од најфреквентните улици во Чачак, која води покрај Општата болница, вчера во попладневните часови се случи сообраќаен инцидент кога возило „Југо“ се запалило додека било во движење.

– Автомобилот наеднаш се запалил, а жената која го управувала навреме излегла од возилото. Бидејќи веќе не можеше да се вози, го натоварија возилото на шлепер – изјавил за РИНА еден од очевидците.

Пламените јазици брзо биле локализирани, а во овој сообраќаен инцидент нема повредени, ниту пак биле вклучени други возила.