СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

(фото) Страшен судир меѓу камион и автомобил: Загина возач на „голф“ во сообраќајка кај Бјелина

Едно лице загина вчера попладне во страшна сообраќајка во Босна и Херцеговина. Како што јавуваат тамошните медиуми, до трагедијата дошло откако се судриле камион и автомобил марка „голф“.

– Возачот на „голфот“ Р.Р. (49), кој управувал со овој автомобил, загинал по судирот во градот Угљевичка Обиеж, потврдено е за босанските медиуми.

Тој им подлегнал на повредите околу 16 часот во болницата во Бјелина. Во сообраќајната несреќа учествувале голф и камион. Од силината на ударот целосно е уништен предниот дел на „голфот“, а камионот излетал од патот.