СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

СЕ ВРАЌАЛА ОД СВАДБА НА КОЈА БИЛА КУМА?! 24 годишна девојка го загуби животот во сообраќајка кај Крагуевац

Дваесет и четиригодишна девојка со иницијали С.Ѓ. загина во несреќа кај Крагуевац, објавија синоќа српските медиуми.

– Девојката која била со неа во автомобилот е во тешка состојба на клиниката Бањица.

Несреќата се случила во понеделникот во местото Губеревац, кога автомобилот во кој била со пријателка и едно машко лице, излетал од патот и се забил во бетонски столб.

Возачот бил повреден, но бил во свесна состојба.

– Несреќата наводно се случила на вториот ден од свадба каде девојката која загинала била кума, објави Блиц.рс.