СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Татко на 3 деца почина во рацете на сопругата додека чекаше да биде прегледан во болница- трагедија во Грција

Трагедија се случи во грчкиот град Патрас со смрт на татко на три деца кој се онесвестил во Итната помош во градската Универзитетска болница.

Според весникот „Гноми“, мажот вчера рано отишол во Универзитетската болница придружуван од сопругата, откако дома се пожалил на силни болки во стомакот. Додека чекал да го прегледаат лекарите, ѝ се пожалил на сопругата дека не се чувствува добро, се потпрел на страна и починал.

Медицинскиот и болничкиот персонал веднаш биле мобилизирани и извесно време се обидувале да го вратат во живот, но за жал безуспешно. Првите индикации се дека станува збор за кобен срцев удар.

Неговата сопруга неутешна ги известила своите деца, кои не можеле да поверуваат дека нивниот таткотолку ненадејно исчезнал од еден момент во друг.

Несреќниот маж е татко на три деца, додека неговиот погреб се очекува да биде во следните неколку дена.