СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ТРАГИЧЕН КРАЈ на потрагата по младиот Маријан Андонов

Маријан Андонов од Пирот (30), кој исчезна на 23-ти јуни пронајен е мртов вчера околу 14 часот. Несреќниот млад човек бил пронајден во реката Нишава во атарот на селото Трњан.

– Околу 14 часот е пронајден Маријан Андонов од Пирот (30), кој исчезна во четвртокот на 23.06.2022 година, јавува пиротски плусонлајн.рс, повикувајќи се на информациите добиени во семејството на Маријан, објавија српските медиуми.

Како што им беше кажано, несреќниот млад човек бил пронајден во Нишава во атарот на селото Трњан. Во моментот на неговото исчезнување тој носел сива маица, светло кафени бермуди и црни патики.