Српската пејачка Теа Таировиќ беше во центарот на вниманието на јавноста кога на социјалните мрежи се прошири видео на кое таа провокативно игра, го пее нејзиниот хит „Хајде“ и добива баснословна сума бакшиш.

Дополнително, по објавувањето на експлицитното видео кое го обиколи Балканот, пејачката не обрна внимание на негативните коментари, а своите провокативни фотографии продолжи да ги објавува на својот Инстаграм профил.

Таа позираше во многу отворен костим за капење и ги истакна своите облини, па доби пофалби на сметка на линијата, но имаше и такви кои ја запросија Теа.