Во видеото кое собра над 2,6 милиони прегледи, маж носеше бела маица и зелени хеланки. Додека посегна преку шанкот во кујната за да измери нешто, ги остави сите без зборови.

Жените велат дека овој маж има подобри облини од многу девојки, откако неговата снимка во тесни хеланки за теретана стана вирален хит на социјалните мрежи.

Не е невообичаено да се видат инфлуенсерките како гордо ги покажуваат своите облини на социјалните мрежи. Сепак, ова момче ги засени во еден миг бидејќи стана хит поради неговиот совршен задник на кој многу дами му љубоморат.

Очигледно е дека задникот му е „како праска“, бидејќи човекот на социјалните мрежи себеси се нарекува „Peachy Boy“.

Во видеото кое собра над 2,6 милиони прегледи, мажот носеше бела маица и зелени хеланки. Додека посегна преку шанкот во кујната за да измери нешто, ги остави сите без зборови. Видеото брзо беше опсипано со одлични критики, а меѓу нив има и многу жени кои признаваат дека тој има подобар задник од нив.

– Подобро од 99% од девојките, напиша една жена.

– Дефинитивно подобар задник од мојот, коментира друга, додека трета девојка додала дека неговите облини се многу поголеми од нејзините, додека некој коментирал дека сепак е малку премногу за неговиот вкус, пишува Дејли Стар.

📸

📸