Фановите на нашата позната фолкерка Сузана Гавазова едвај чекаат да дојдат потопли денови кога почесто ќе објавува фотографии на кои ужива на егзотични дестинации.

Така беше неделава, Сузе ја отвори сезоната на сончање за прв пат годинава,објави фотографии на преубаво место облечена во минијатурен костим за капење кој го покажа нејзиното беспрекорно тело.

Ова не и е прв пат на Гавазова да направи вистински xaoс на социјалните мрежи со своите фотографии. Погледнете…

📸

📸