Црногорската старлета Сораја Вучелиќ се сликаше во црвена ноќница.

За кратко време таа доби над 10.000 лајкови и голем број комплименти. „Слатки сништа“, им порача Сораја.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Таа е позната по тоа што често објавува провокативни фотографии, а за себе вели дека обожава брендираната облека.

Деновиве таа беше на мета на српските медиуми, откако во јавноста се појавија снимки и фотографии од 2011 година, кога учествуваше во реалното шоу „Големиот брат“.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Иако пред шоуто ги зголемила градите, таа брзо потоа стави силикони на усните, ги корегираше забите, јаболчиците, а го намали и носот.

 

View this post on Instagram

 

#sweetdreams?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on