Познатата српска пејачка Маја Беровиќ се соблече во долна облека и позираше во гардероберот и се разбира сподели фотографија со своите обожаватели на социјалните мрежи.

Маја на новата објава позира во жолто провокативно тан*а-боди, но на фановите им покажа само дел од нејзиниот за*ник.

Ова не е првпат Беровиќ да позира во својот гардеробер, а еден од коментарите кои ги доби, беше дека има „убава врата“.

Се разбира, коментарите се нижеа на оваа фотографија, а интересно е тоа што на Маја и се гледа тетоважата, иако не и било намерата да ја откре целосно.

– Жена – кратко и јасно напишала во описот на истата.

Погледнете:

View this post on Instagram

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial)