Салма Хајек (56) повторно ја остави јавноста без здив со своето бујно деколте. Таа и нејзиниот сопруг уживаат на фестивалот во Кан, а сите погледи се вперени во актерката.

Хајек тврди дека на неа се е природно, вклучувајќи ги и градите и вели дека и понатаму и растат.

Скапиот накит и даде посебен шмек на целиот стајлинг, но она што на сите би им паднало во очи е бујното деколте на Селма.