Џоле Џогани се најде во центарот на скандалот кога во емисијата „Папарацо лов“ на телевизијата „Пинк“ беше објавено видео на кое јасно се гледа дека непозната жена го бакнува во автомобилот.

Неговата сопруга Весна Џогани сè уште не се огласила со коментар додека сите зборуваат дека ја изневерува.

Синоќа таа конечно објави видео на својот Инстаграм, додека таа е во кујната, а Џоле го организира фрижидерот на најнормален начин.

Се чини дека сè е во ред со нив, и тие се однесуваат како ништо да не се случило.

Видеото можете да го погледнете на Инстаграм профилот на Весна во “стори“.