СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Момче го истетовирало ликот на Карлеуша на своето тело, а кога пејачката ја видела тетоважата… (ФОТО)

Фановите на познатите личности често знаат да ги изненадат нив, но и да го шокираат целиот свет.

Една од најпознатите пејачки на Балканот Јелена Карлеуша може да се пофали со многу бројни фанови на чии тела се најдени стихови од нејзините хитови или фотографии од самата таа, но овој пат пејачката беше изненадена од едена посебна тетоважа.

Имено едно момче од соседството го истетовирал ликот на Карлеуша од спотот „Крими рад“, а пејачката веднаш ја прокоментира неговата тетоважа и вели дека од возбуда ќе се онесвестела.

-Уште една неверојатна тетоважа, овој пат од верниот фан Филип. Имам најдобри фанови на светот, порача Јелена.