СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Порно актерката Мими части секс, објави и конкурс

Мими Боливијана (33), боливиска порно актерка, вети дека ќе има секс со еден од своите обожаватели во знак на благодарност за поддршката што многумина ѝ ја даваат.

За жал на многу заинтересирани, таа веќе го додели ваучерот, а се чини дека Мими дошла до идеја да го зголеми бројот на следбеници.

Очекувано, таа е и меѓу сè поголемиот број девојки кои заработуваат преку платформата OnlyFans, а интересно е да се напомене дека не се пријавиле само мажите во наградната игра.

Кога станува збор за извлекувањето, Мими сфатила дека меѓу пријавените имало и приближно 15 отсто жени, но не откри што би се случило доколку некоја од нив била среќната добитничка.

Боливијана неодамна се омажи за моделот Виктор Ферац, а Дејли Стар пренесува дека потрошила речиси 100 илјади евра за да имаат секс каде сакаат и да си ги исполнат фантазиите.

📸

📸

📸