Се чини дека нема никаква криза со пејачката Гога Секулиќ, а во прилог на тоа зборува и нејзината последна објава на нејзиниот профил на Инстаграм.

Имено, иако многу нејзини колеги имаат финансиски потешкотии поради пандемијата на коронарниот вирус, Гога воопшто не може да се пожали, бидејќи на раката носи часовник, што, како што напиша, чини неверојатни 39.000 евра.

View this post on Instagram

A post shared by Goga Sekulić (@sekulicgoga)

– Колку е часот? 39 000 евра – напишала пејачката на својот Инстаграм профил со фотографија во преден план на луксузен часовник, кој чини како стан во Белград.

-Се шегувам, напиша пејачката, но сепак сакаше да се пофали со моделот што го носеше на раката.