Популарната пејачка Рита Ора (30) многу често ги почестува фановите со провокативни фотографии, па и оваа е една од нив.

Зашто да не кога одлично и оди? Коментираат дел од фановите на нејзиниот Инстаграм профил.

Овој пат пејачката во провиден жолт фустан позира на плажа, додека ветерот и направи проблеми и и го крена фустанот.

Доказ дека таа нема проблем со интимниот дел, особено да ги покаже жешките тетоважи и гаќичките зборува оваа фотографија.