СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Му роди 3 деца на Дарко, има тело од 73 килограми и гордо го покажува

Сопругата на познатиот српски кошаркар Дарко Миличиќ, Зорана, изгледа феноменално, а главна причина за тоа секако се напорните тренинзи.

View this post on Instagram

A post shared by Zorana Milicic (@zoranam86)

На некогашниот НБА кошаркар му роди три деца, Лука, Лазар и Лара, но изгледот на нејзиното тело е посакуван од многу девојки кои активно тренираат.

View this post on Instagram

A post shared by Zorana Milicic (@zoranam86)

Зорана Миличиќ и тоа како работи на себе, а нејзините нетипични тренинзи се хит на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

A post shared by Zorana Milicic (@zoranam86)

Сопругата на поранешниот кошаркар сега покажа колкав е процентот на масти во нејзиното тело, со сјајната фигура од 175 сантиметри висина и 73 килограми.

View this post on Instagram

A post shared by Zorana Milicic (@zoranam86)

Убавата Зорана е прилично популарна на Инстаграм, каде ја следат околу 70.000 луѓе.

Голем фан е на екстремните спортови, обожува и фитнес, а сетоа тоа е причина голем број на девојки да и завидуваат.

View this post on Instagram

A post shared by Zorana Milicic (@zoranam86)

Телото на Зорана го разубавуваат и голем број на тетоважи.

View this post on Instagram

A post shared by Zorana Milicic (@zoranam86)