СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

НЕВЕРОЈАТНА СЦЕНА: Погледнете како девојка бегаше од контрола во автобус (ВИДЕО)

Неверојатна сцена е снимена во градски автобус во Нови Сад, јавуваат вечерва српските медиуми.

На видеото кое се појави на социјалните мрежи се гледа како жена излегува од автобус ни помалку ни повеќе, туку низ прозорец! Ситуацијата најблаго кажано ги шокираше патниците од автобусот.

По големо мачење, жената некако успеала да се провлече низ мал отвор, но на крајот и се заглавила едната нога, а не е јасно дали се повредила при излегувањето.

– Таа бегањето од контрола го подигна на едно повисоко ниво – пишува под објавата на Инстаграм

Коментарите само се редат, некои се шегуваат дека е подобро таа да платела билет, а други наведуваат дека ни многу мажи не би можеле да го направат ова.

– Подобро да платеше казна, бидејќи новите заби ќе ја чинат многу повеќе – вели еден корисник.

– Би ѝ дал бесплатен билет за следната година – додал друг корисник.

– Боже мили, можно ли е ова? Ќе се искрши целата. За 65 динари гратис уништени колена – додава друг корисник.