Пејачката Јелена Карлеуша буквално „гори“ кога е во прашање нејзиниот изглед, но и од силното сонце, бидејќи се сончаше во минијатурно бикини.

Јелена се сними во огледало, во црно бикини кое, како што изгледа, е никогаш поминијатурно и ги прекрива само оние „најкритичните“ делови од телото.

Пејачката на главата носи качкет, а погледното кон нејзиното тело и облини не ги оставија нејзините обожаватели рамнодушни.

„Бомбата е активирана“, „Зошто не мачиш? Фрли го тоа од тебе“, „Буквално гориш“, „Каква жена“, „Е, да сум Тошиќ само на еден ден“, „Пожешка си од денешниот ден“ – се само некои од коментарите кои ѝ ги оставија нејзините следбеници.

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)