Поранешната учесничка во најгледаното реално шоу „Задруга“, Сања Станковиќ уште еднаш успеа да измами воздишки од бројни следбеници на социјалните мрежи откако на Инстаграм сподели нови фотографии и видеоклипче на кое покажува дека е навистина надарена.

Старлетата овој пат се сликала во простран базен во текот на вечерта, па решила да сподели дел од атмосферата од ноќното пливање за ноќно уживање на нејзините обожаватели.

Раскошна, расна стројна и бујна, русокосата убавица ја зумираше раскошната предница, па покажа дека со вакви гради полесно кариерата се гради.

Атрактивната старлета заводливо танцува во водата, па минијатурното бикини едвај додржува бујни гради да не испаднат од него, додека така сек*апилна, пожелна и влажна всушност ја вжештува атмосферата, заводливо кокетирајќи со објективот на камерата.

За оние кои ја подзаборавиле, да ги потсетиме и на нејзиното „врвно музичко достигнување“ од пред две лета, во кое Сања Санковиќ цвета во полн сјај, додека се расфрла со бујните облини и телесниот раскош во секој следен кадар, праќајќи добри вибрации.